Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

About Us

About Us

BİZ KİMİZ

Zengin Bir Geçmişe Sahip
Tekstil Şirketiyiz

Canak Tekstil, 2009'dan itibaren tekstil sektöründe öncü bir konumdadır. Kesimden dikime, üretime ve ihracata kadar uzanan tüm aşamalarda faaliyet gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek sürekli gelişmeyi hedefliyor ve kalite ile çeşitlilik konularında liderlik pozisyonumuzu sürdürüyoruz

Firmamız, kesimden dikime, üretime ve ihracata kadar olan tüm aşamalarda uzmanlık ve deneyimle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde liderliği hedefliyor ve sürekli gelişmeyi ilke ediniyoruz. Canak Tekstil olarak, müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak kabul ediyor ve sektördeki liderliğimize emin adımlarla ilerliyoruz.

CAN AK TEKSTİL

Hakkımızda

2009 Yılında hazır giyim üretimi yapmak amacı ile kurulmuş olan firmamız, tecrübesi ile hazır giyim sektöründeki başarılı vizyonunu günümüze kadar taşımayı başarmıştır.Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren şirketimiz birçok konuda kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir.

Canak Tekstil, hazır giyim pazarında, derin tecrübesi ile pazarın trendini birleştirerek kendisini piyasada üst noktalara taşımayı başarmıştır. Ülkemiz ekonomisine yüksek miktarlarda katma değer sağlayan, kurumsal kimliğini tüm dünyaya kabul ettirmiş birçok firma ile üretim-pazarlama konusunda başarıyla işbirliği kurarak çalışmalarını sürdürmüştür. Söz konusu pazar içerisinde yine birçok kurumsal firma ile dolaylı olarak üretim yaparak ülkemize ve sektöre katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Canak Tekstil, dokuma ve örme gruplarına ait ürünleri itina ile üretmekle beraber, gününde teslimat konusunda da bir hayli iddialıdır. Amacımız kaliteli üretim beraberinde, en iyi maliyet ve fiyatla tecrübelerimizi birleştirerek en üst noktada müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Canak Tekstil derin tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye, siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyecek ve büyüyecektir.

 

Sanayi & Üretim

Özel Kaliteyi Deneyimleyin

01
Kesim
Tasarım ve müşteri taleplerine uygun kumaş kesimi yaparız.
02
Dikim
Kaliteli dikiş işçiliği ile dayanıklı ve estetik ürünler üretiriz.
03
Kontrol
Ürünlerimizi titizlikle kontrol ederek yüksek kalitede ürünler sunarız.
04
Paketleme
Hazır ürünleri özel ambalajlar içinde paketleyerek çekici bir sunum sağlarız.

Ürünlerimizi Yakından Görün!

Kaliteli ürünlerimizi yakından incelemek için showroom’umuza bekliyoruz!

9300 +

Ürün Çeşidi

15 +

Yıllık Deneyim

590 +

Mutlu Müşteri

FARK YARATIYORUZ

Sadece Kumaş Değil,
Daha Fazlasını Sunuyoruz

Canak Tekstil, sadece dikilmiş kumaşın ötesinde titizlikle tasarlanmış mükemmelliği sunmaktadır. Tekstil endüstrisinde önemli bir oyuncu olarak, yenilikçi uygulamalarımızla sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunarak tekstil sektöründe önde gelen bir ihracatçı haline geliyoruz.
Tekstil Üretimi
99%
İşçilik - %80
90%